Postupový žebříček pro výběr reprezentantů na WUSV 2008

Podmínky pro zařazení do postupového žebříčku pro výběr reprezentantů na WUSV 2008:

  • Na Mistrovství světa WUSV 2008 postupuje prvních pět závodníků podle umístění na výběrových soutěžích ČKS, MSKS a na MM ČKNO 2008.
  • Absolvování nejméně dvou výběrového soutěží pořádaného ČKS nebo MSKS pro Mistrovství podle IPO 3 v roce 2008. a účast na Mezinárodním mistrovství ČKNO 2008.
  • Postupový žebříček pro jmenování reprezentantů bude sestaven součtem tří umístění:
    • Dvou nejlepších umístění, dosažených na výběrových soutěžích pro účast na Mistrovství IPO ČKS nebo Mistrovství IPO MSKS. Třetí umístění se započítává z Mezinárodního mistrovství ČKNO v roce 2008. (Znamená to, že čím nižší součet umístění, tím lépe.)
    • Pořadí umístěných se pro tento účel započítává pouze mezi německými ovčáky. (Např. Je-li nejlepší německý ovčák na třetím místě, před nim jsou psi jiného plemene, náleží mu jeden bod, jako by obsadil první místo.)
    • Pokud se výběrové soutěže zúčastní 29 a méně závodníků s německými ovčáky, umístění se násobí 2x.
    • V případě rovnosti součtů umístění rozhoduje umístění na MM ČKNO.
    • Klubový vítěz ve výkonu ČKNO je zařazen do pětičlenné reprezentace bez ohledu na předchozí výsledky nebo účast na výběrových soutěží 2008.
  • Dobrý zdravotní stav psovoda i psa, s kterým splnil kvalifikační podmínky.
  • Chování psovoda musí být sportovní po celou sezónu 2008.
  • Psovod musí mít vůli účastnit se Mistrovství světa WUSV a po všech stránkách vzorně reprezentovat Českou republiku a ČKNO.

Schváleno předsednictvem ČKNO dne 23. 11. 2007.

Průběžný postupový žebříček na MS WUSV 2008

Poř Jméno psovoda Jméno psa RO ČL KR PO RA VB ČKNO Body
1 Truksová Eva  Bryn Zde-Sko 1         2       3
2 Králík Josef Bren z Daskonu       3       2   5
3 Hořejší Milan Dix z Perštátského mlýna        4     2     6
3 Truksa Milan Rémus Chmelový kvítek 2         4       6
5 Kramářová Kateřina Agir Irfis   2           6   8
5 Růžičková Jana MVDr. Cato Katargo   4     4         8
7 Skokan Zdeněk Besi Zde-Sko       1     8     9
8 Pejšová Iveta Lord z Lipin     2     8       10
9 Slaman Frans Jonny von Fluchtweg   8           4   12
10 Kuchař Jaroslav Brutus Drapa 9           4     13
11 Kaločová Lucie  Hyro Waji         2     12   14
11 Kubeš Jiří Hogan Waji 4   10             14
13 Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí     8 7           15
14 Glisník Vít Vasco Vikar   10       6       16
14 Pospíšilová Radmila Aron Britkin dvor 10 6               16
14 Veselka Petr Agáta Vepeden       2     14     16
17 Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet 5         12       17
17 Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka        5     12     17
17 Kolář Pavel Cixie Zde-sko 3         14       17
20 Brunovský Milan Brit z Milabru 13     6           19
21 Petrášek Václav Pagan z Pohraniční stráže 12     8           20
22 Ivánek Jaroslav  Cherry Eqidius         6     18   24
22 Jonáš Martin Frajer Anrebri 6     18           24
24 Krupková Michaela Jeremy z Jenive        10   16       26

Legenda:

  • Pořadí = pořadí po součtu bodů ze dvou VZ
  • RO = 1. VZ ČKS Roudnice nad Labem
  • ČL = 2. VZ ČKS Česká Lípa
  • KR = 3. VZ ČKS Krchleby - Staňkov
  • TŘ = 4. VZ ČKS Třinec
  • RA = 5. VZ ČKS Raspenava
  • BŘ = 1. VZ MSKS Břeclav
  • PO = 2. VZ MSKS Ostrava - Poruba
  • VB = 3. VZ MSKS Velká Bíteš
  • ČKNO = MM ČKNO Kroměříž


Ke stažení

delikanpetfood.com.jpg
bedea.cz.jpg
hvezda.bedea.cz.jpg
glisnik.com.jpg
rstrucks.cz.jpg
zubr.cz.jpg
gappay.cz.jpg
rjelinek.cz.jpg
kennel.bedea.cz.jpg
eshop.scucka.com.jpg
mesto-kromeriz.cz.jpg
sherlog.cz.jpg
dogtech.eu.jpg
fibsh.eu.jpg